- Dewi Mahakala_pl

Idź do spisu treści

Menu główne:

Jesteśmy domową hodowlą Mastifów Tybetańskich "Dewi Mahakala", która została zarejestrowana 12.01.2007 roku pod numerem FCI 232/07.

Przez długi czas poszukiwaliśmy rasy psa, który odpowiadałaby naszym oczekiwaniom. Wybór padł na Mastifa Tybetańskiego. Przez ponad rok korespondowaliśmy z hodowcami i dowiadywaliśmy się na ich temat wszystkiego odnośnie ich charakteru i obyczajów.

Nasza przygoda z Mastifami Tybetańskimi zaczęła się od zakupu z hodowli "Mahatma-La" na początku marca 2005 roku czarnej podpalanej suki PARVATI Mahatma-La (w domu Pati)

Miał to być jedyny pies w naszej rodzinie. Ale jeśli ktoś posiada jednego tybetana to na pewno z czasem chce mieć następnego i w ten oto sposób zaczęliśmy myśleć o drugim psie i o stworzeniu hodowli.

Po długich poszukiwaniach wybór padł na Czeską hodowle Narpo Ransi, w której na początku marca 2007 roku odebraliśmy czarnego podpalanego psa o imieniu EYANG MAHATMA Narpo Ransi.

Trzecim naszym domownikiem jest Ashera Dewi Mahakala - sunia z naszego 1 miotu.

W 2011 przyjechała do nas z Czech Zuzia (A-Zomkyil from Yushy), która urosła do bardz dużych rozmiarów (80 cm w kłębie).

Ostatnio zawitała do nas bardzo kudłata suczka, na którą w domu mówimy Ogi (Oggie Narpo Ransi) z Czeskiej hodowli Narpo Ransi.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego